Xiaomi AirDots Pro s puzdrom

Xiaomi AirDots Pro sú štýlové bluetooth slúchadlá so skvelou zľavou

Xiaomi AirDots Pro

67,72

44,19

Air Parcel Register

BGAIRHK

*pre výslednú cenu použi tento kupón

Objednať

Xiaomi AirDots Pro

67,72

44,19

Air Parcel Register

Kupón

BGAIRHK

Kúpiť
NÁVOD: Ako nakúpiť na Banggood.com so zľavou

Popularita bezdrôtových slúchadiel závratné narastá. Určite spôsobil aj fakt, že množstvo výrobcov smartfónov sa rozhodlo do nových modelov nezapracovať 3,5 mm jack pre klasické slúchadlá.

Xiaomi AirDots Pro sú slúchadla, ktoré sú veľmi podobné a pravdepodobne aj inšpirované slúchadlami AirPods od spoločnosti Apple, no za podstatne nižšiu cenu.

Xiaomi AirDots Pro v nabíjacom puzdre

Vzhľad

Puzdro je vyrobené z plastu a slúchadlá do neho zapadnú skvele aj vďaka magnetu, takže ti len tak ľahko nevypadnú. Na každom zo slúchadiel sa nachádza kovová dotyková plocha, ktorá pridáva slúchadlám na zaujímavom vzhľade.

Xiaomi AirDots Pro v nabíjacom puzdre

Dotykové ovládanie

Dotykové ovládanie ti umožňuje vykonať niekoľko úkonov. Dvojitým dotykom odpovieš na prichádzajúci hovor. Dvojitý dotyk na ľavé zo slúchadiel vyvolá hlasového asistenta, na to pravé zase zastavíš alebo znovu spustíš prehrávanie hudby. Podržaním dotykovej plochy na tri sekundy aktivuješ redukciu hluku.

Xiaomi AirDots Pro nasadené na ušiach

Výdrž

V každom so slúchadiel je vstavaná 40mAh Li-ion batéria, ktorá postačí na 3 hodiny prehrávania hudby. Ďalšie 3 hodiny výdrže dosiahneš nabitím v puzdre už za 1 hodinu. Takto dokážeš slúchadlá používať bez potreby použitia kábla až 10 hodín.

Xiaomi AirDots Pro

67,72

44,19

Air Parcel Register

Kupón

BGAIRHK

Kúpiť