Xiaomi Mi 9 v troch farebných prevedeniach

Xiaomi Mi 9

Xiaomi Mi 9

Čierna farba, 128GB úložisko, Globálna verzia

338,14

333,04

Doprava zdarma cez EU priority Line

GBXIAOMI$2

*pre výslednú cenu použi tento kupón

Objednať

Xiaomi Mi 9

Modrá farba, 128GB úložisko, Globálna verzia

338,14

333,04

Doprava zdarma cez EU priority Line

GBXIAOMI$2

*pre výslednú cenu použi tento kupón

Objednať
NÁVOD: Ako nakúpiť na Gearbest.com so zľavou

Ak hľadáš model, ktorý sa hodí naozaj na všetko a v akejkoľvek nečakanej situácií ti rýchlo a efektívne pomôže, Xiaomi Mi 9 je skvelý pomocník, ktorý nesklame. Či už sa o to postará jeho výkon, inovatívne funkcie alebo praktické ovládanie, tvoje očakávania nezostanú nenaplnené.

Vysoká kvalita za primeranú cenu

Xiaomi Mi 9 disponuje najnovšou technológiou smartfónov a softvérové a hardvérové súčasti tak idú s trendami a najčastejšími potrebami užívateľov. Ich parametre by mohli nejedného človeka vyľakať pri pomyslení na cenu, no obavy nie sú nutné. Xiaomi Mi 9 potvrdzuje výnimku tvrdenia „za málo peňazí veľa muziky“.

Xiaomi Mi 9 talčidlo pre vyvolanie Google asistenta
ProcesorQualcomm Snapdragon 855
RAM6GB
Úložisko64GB alebo 128GB
Displej6,39 palcový Samsung AMOLED Full Screen Display
Batéria3 300 mAh
20W bezdrátové nabíjanie
Zadná kameraTrojica snímačov
48MP + 12MP + 16MP
Predná kamera20MP
Rozmery a hmotnosť157,5mm x 74,67mm x 7,61mm
173g

Všestrannosť vo dvoch verziách

Rozdiel medzi dvoma verziami, ktoré Xiaomi Mi 9 predstavuje, je iba jeden, a to veľkosť internej pamäte. Model so 6 GB RAM si môžeš zakúpiť s úložiskom 64 GB alebo 128 GB. Výber závisí iba od teba a tvojich požiadaviek od smartfónu.

Fotografuj ako profesionál

Ideš na výlet či dovolenku a vyberáš si vhodný fotoaparát? S najlepšími snímkami ti pomôže sústava troch objektívov. Ten hlavný a širokouhlý predstavuje rozlíšenie 48 Mpx, hneď za ním sa nachádza zoomovacia 12-megapixelová šošovka a trojicu uzatvára kamera s rozlíšením 16 Mpx. Na selfie je predná kamera s rozlíšením 20 Mpx a portrétovým módom ako stvorená. Zaručene zachytíš všetko dôležité v maximálnej kvalite.

Xiaomi Mi 9 trojica fotoaparátov

Displej ako žiadny iný

Čo si na Xiaomi Mi 9 všimneš ako prvé je 6,4-palcový AMOLED displej. Tu výrobcovia spojili sily so spoločnosťou Samsung, ktorá im ho poskytla. Novinkou je integrovanie čítačky odtlačkov prstov vstavanej priamo do displeja. Samotný displej pokrýva 90,7% percenta čelnej časti smartfónu, na ktorej sa okrem neho a drobného výrezu v tvare kvapky s prednou kamerou nenachádza nič iné. Vďaka tomu, že súčasťou telefónu je aj HDR (High Dynamic Range), sa môžeš tešiť na sýte a rôznorodé farby, ktoré znásobia zážitok z hrania hier alebo pozerania videí.

Xiaomi Mi 9 unikátny výkon

Uži si unikátny výkon

Na výrobe Xiaomi Mi 9 sa podieľala aj spoločnosť Qualcomm, ktorá pre smartfón poskytla 8-jadrový procesor Snapdragon 855 s frekvenciou 2,84 GHz. Ide o jeden z najnovších a najvýkonnejších čipov, aký na trhu momentálne nájdeš. Práve ten sa postará o to, aby sa tvoje hry a aplikácie v smartfóne rýchlo načítavali a fungovali bez zasekávania sa. Na výkone a optimálnom fungovaní pridáva aj už spomínaná 6 GB RAM a grafický akcelerátor Adreno 640.

Xiaomi Mi 9 bezdrôtové nabíjanie

Nabíjaj smartfón bez zbytočných káblov

Čo sa týka batérie telefónu, jej kapacita predstavuje 3 300 mAh. Nie je to síce veľké číslo, no výrobcovia túto hodnotu vykompenzovali inými výhodami, ktoré určite oceníš. Klasické nabíjanie pomocou káblu je doplnené o možnosť doplniť šťavu tvojmu smartfónu aj bezdrôtovo. Na to ti poslúži nabíjacia podložka, ktorá je schopná nabíjať rýchlosťou až 20 W, čo je rýchlostný vrchol na trhu smartfónov.