Xiaomi Mi Band 4 s náramkom vo viacerých farebných prevedeniach

Xiaomi Mi Band 4 je fitnes náramok, ktorý za skvelú cenu ponúka naozaj veľa

Xiaomi Mi Band 4

Medzinárodná verzia

30,80

23,56

Doprava zdarma cez EU priority Line

GBBAND4MI

*pre výslednú cenu použi tento kupón

Objednať
NÁVOD: Ako nakúpiť na Gearbest.com so zľavou

Už štvrtá generácia populárneho Xiaomi náramku Mi Band je opäť o niečo lepšia. Xiaomi Mi Band 4 ponúka navyše od predchádzajúcej verzie o niečo väčší, no najmä farebný AMOLED dotykový displej. Ten poskytuje ešte lepšie ovládanie a prepínanie funkcií a oveľa lepšiu čitateľnosť na slnku.

Xiaomi Mi Band 4 - čas a počet krokov na displeji

Výdrž

Napriek farebnému displeju Xiaomi Mi Band 4 dokážeš na jedno nabitie používať až 20 dní. No má to háčik. Pri predchádzajúcej verzii Mi Band 3 si 20 dňovú výdrž dosiahol bez obmedzovania. V prípade najnovšej verzie náramku si 20 dňovú výdrž užiješ len ak ho budeš používať so zníženým jasom displeju.

Lepší senzor a ovládanie hudby

Zaznamenávania športových aktivít alebo meranie kvality spánku sú ešte presnejšie vďaka vylepšenému senzoru pohybu. Skvelou novinkou však je možnosť ovládania hudby. Priamo na displeji môžeš prechádzať medzi skladbami, hudbu zastaviť alebo znovu prehrať a dokonca aj meniť hlasitosť. Ak si napríklad vo fitku, tak už nemusíš vyťahovať smartfón len preto aby si zmenil skladbu. Stačí jeden dotyk na displej náramku.

Xiaomi Mi Band 4 počas spánku

V prípade prichádzajúceho hovoru sa na náramku zobrazí meno volajúceho s možnosťou hovor stíšiť alebo odmietnuť. Na displeji sa zobrazujú notifikácie napríklad prichádzajúcich sms správ, sociálnych sietí alebo ďalších aplikácii. Čo sa ti má zobrazovať si nastavíš v aplikácii Mi Fit. Škoda je, že Mi Band 4 sám o sebe nedokáže zobrazovať diakritiku a text notifikácii nie je dobre čitateľný. Tento nedostatok sa ale dá vyriešiť pomocou aplikácie Tools & Mi Band, ktorá je síce spoplatnená ale ponúka viacero užitočných funkcií nielen pre Mi Band 4 ale aj pre predchádzajúce verzie.

Xiaomi Mi Band 4 s možnosťou nastavenia budíku

Ak vlastníš predchádzajúcu verziu a máš k nej nejaké extra náramky tak ťa určite poteší, že vymeniteľný náramok je kompatibilný aj s verziou Mi Band 4. Viac náramkov pre Mi Band nájdeš tu.