Xiaomi Oclean X

Oclean X – technologicky najpokročilejšia zubná kefka od Xiaomi

Xiaomi Oclean X

Elektrická zubná kefka

58,17

42,12

Odporúčaná doprava cez EU Priority Line za 2,55€

BGHU313

*pre výslednú cenu použi tento kupón

Objednať
NÁVOD: Ako nakúpiť na Gearbest.com so zľavou

S touto sonickou zubnou kefkou využiješ pri čistení zubov smart technológie. Xiaomi Oclean X je vybavená 0,96 palcovým farebným dotykovým displejom na ktorom si môžeš nastaviť viacero funkcií pre efektívnejšie čistenie zubov.

Xiaomi Oclean X

Vďaka 6-osovému gyroskopickému senzoru dokáže kefka sledovať až 8 oblastí v ústnej dutine a počas čistenia ťa funkcia Miss Area Reminder upozorní na vynechané miesta. Motor dokáže hlavicu kefky rozkmitať naozaj rýchlo, keďže dosahuje výkon až 40 000 otáčok za minútu.

Práve týmto sa líši používanie sonickej kefky od tej klasickej. Vďaka vysokej rýchlosti kmitania kefku na zuby len prikladáš a každá oblasť čistenia ti zaberie menej času pri ešte vyššej efektivite umývania.

Kefku napája 800 mAh batéria, vďaka čomu na jedno nabitie vydrží až 20 dní. Následne kefku môžeš nabiť už za dve hodiny. Samotná nabíjačka slúži zároveň aj ako nástenný držiak, na ktorom môžeš mať kefku odloženú.

Xiaomi Oclean X

Nebol by to Xiaomi produkt ak by neobsahoval funkciu bluetooth. Kefku môžeš spárovať s aplikáciou v ktorej môžeš sledovať štatistiky, nastaviť viac ako 20 schém čistenia zubov, či silu akou kefka čistí v zavislosti od citlivosti zubov.

Xiaomi Oclean X

Vďaka stupňu ochrany IPX7, ktorý predstavuje odolnosť voči vode môžeš Oclean X pokojne opláchnuť bez obavy jej poškodenia.