Xiaomi Roborock S50 – robotický vysávač s mopom

Xiaomi Roborock S50 – robotický vysávač s mopom. Vďaka tomuto kupónu cena klesá na doposiaľ najnižšiu.

Xiaomi Roborock S50

EU sklad s dodaním do 5 dní, Medzinárodná verzia

317,11

311,02

Doprava do 5 dní cez DHL za 2.97€

GBFASTS501

*pre výslednú cenu použi tento kupón

Objednať
NÁVOD: Ako nakúpiť na Gearbest.com so zľavou

Xiaomi Roborock S50 nie je len štandardný robotický vysávač. Okrem vysávania totižto dokáže aj mopovať podlahu. Poháňaný je motorom, ktorý poskytuje sací výkon až 2000 Pa a vďaka batérii s kapacitou 5200 mAh dokáže fungovať nepretržite 2,5 hodiny. Samozrejmosťou je aj 360-stupňový laserový snímač LDS a nechýbajú ani ďalšie špeciálne funkcie.

Robotický vysávač s dvojitou funkciou

Najväčšou devízou Xiaomi Roborock S50 je jeho dvojitá funkcia. Štandardné vysávanie je doplnené o mopovanie, ktorého spôsob bol inšpirovaný koreňmi rastlín, resp. živým organizmom. Tento robotický vysávač obsahuje nádrž na vodu s objemom 150 ml a môže mopovať po dobu 45 až 60 minút.

Xiaomi Roborock S50 vysáva aj zmýva zároveň

Inteligentný laserový snímač LDS

Samozrejme, nechýba mu ani inteligentný laserový snímač LDS, ktorý mapuje okolie v 360 stupňoch až 1800-krát za sekundu. Šikovný robot sám vyhodnotí a naplánuje spôsob čistenia realizovaného v tvare Z, pričom sa nemusíš báť žiadneho vírenia prachu. Ďalšou nespornou výhodou je, že tento robotický vysávač dokážeš ovládať a nastavovať i cez aplikáciu Mi Home.

Xiaomi Roborock S50 má vysoký sací výkon

Výkon a výdrž

Aj napriek vysokému saciemu výkonu 2000 Pa je stále extrémne tichý. Automaticky nastaviteľná hlavná kefka sa v spolupráci s menšou kefkou postará o dôkladné vyčistenie podlahy. Tohto spoľahlivého pomocníka nezastaví ani žiadna prekážka do výšky 2 cm. To sa už ale nedá povedať o schodisku. 4 špeciálne senzory totižto zabránia jeho pádu. Nemusíš sa báť ani jeho rozbitia o stenu či nábytok, keďže ho chránia gumené nárazníky s hrúbkou 2 mm. Batéria s vysokou kapacitou 5200 mAh zaručí nepretržité čistenie podlahy s plochou približne 250 m²2,5 hodiny. V prípade klesnutia energie na 20% sa Xiaomi Roborock S50 inteligentne presunie k nabíjacej stanici a po dovŕšení 80% sa vráti k čisteniu. Samozrejme, po dokončení upratovania sa taktiež dostaví na miesto nabíjania.

XIaomi Roborock S50 nie je len robotický vysávač, ale aj mop, takže dokáže splniť aj náročnejšie požiadavky na čistenie podlahy, čo z neho robí kvalitného domáceho pomocníka.