Xiaomi Roborock S55 – robotický vysávač s mopom v čiernom prevedení

Xiaomi Roborock S55 – robotický vysávač s mopom v čiernom prevedení

Xiaomi Roborock S55

Čierne prevedenie

390

340

Doprava zdarma: EU priority Line"

GBSTSDJ379

*pre výslednú cenu použi tento kupón

Objednať
NÁVOD: Ako nakúpiť na Gearbest.com so zľavou

Xiaomi Roborock S55 disponuje rovnakými parametrami ako Roborock S50 okrem farebného prevedenia, ktroré je v tomto prípade čierne. Poháňaný je motorom, ktorý poskytuje sací výkon až 2000 Pa a vďaka batérii s kapacitou 5200 mAh dokáže fungovať nepretržite 2,5 hodiny. Samozrejmosťou je aj 360-stupňový laserový snímač LDS a nechýbajú ani ďalšie špeciálne funkcie.

Robotický vysávač s dvojitou funkciou

Štandardné vysávanie je doplnené o mopovanie, ktorého spôsob bol inšpirovaný koreňmi rastlín, resp. živým organizmom. Tento robotický vysávač obsahuje nádrž na vodu s objemom 150 ml a môže mopovať po dobu 45 až 60 minút.

Xiaomi Roborock S55 s mopom

Inteligentný laserový snímač LDS

Samozrejme, nechýba mu ani inteligentný laserový snímač LDS, ktorý mapuje okolie v 360 stupňoch až 1800-krát za sekundu. Šikovný robot sám vyhodnotí a naplánuje spôsob čistenia realizovaného v tvare Z, pričom sa nemusíš báť žiadneho vírenia prachu. Ďalšou nespornou výhodou je, že tento robotický vysávač dokážeš ovládať a nastavovať i cez aplikáciu Mi Home.

Xiaomi Roborock S55 sacia funkcionalita

Výkon a výdrž

Aj napriek vysokému saciemu výkonu 2000 Pa je stále extrémne tichý. Automaticky nastaviteľná hlavná kefka sa v spolupráci s menšou kefkou postará o dôkladné vyčistenie podlahy. Tohto spoľahlivého pomocníka nezastaví ani žiadna prekážka do výšky 2 cm. To sa už ale nedá povedať o schodisku. 4 špeciálne senzory totižto zabránia jeho pádu. Nemusíš sa báť ani jeho rozbitia o stenu či nábytok, keďže ho chránia gumené nárazníky s hrúbkou 2 mm. Batéria s vysokou kapacitou 5200 mAh zaručí nepretržité čistenie podlahy s plochou približne 250 m²2,5 hodiny. V prípade klesnutia energie na 20% sa Xiaomi Roborock S55 inteligentne presunie k nabíjacej stanici a po dovŕšení 80% sa vráti k čisteniu. Samozrejme, po dokončení upratovania sa taktiež dostaví na miesto nabíjania.

Xiaomi Roborock S55

Čierne prevedenie | Vysáva aj zmýva

340,10

Doprava zdarma: EU priority Line

Pre výslednú cenu použi tento kupón

GBSTSDJ379

Kúpiť